NÁVRHY KÚPEĽNÍ - PREHĽAD PRÁC

RODINNÝ DOM - ZOHOR

Zadaním bolo navrhnúť kúpeľňu do novostavby rodinného domu s možnosťou dispozičných zmien. Nakoľko mi prišla dispozícia logická ako bola, nenastali veľké zmeny od pôvodného návrhu. Predstava o obkladoch a dlažbe bola jasná, preto aj práca na návrhu bola celkom jednoduchá a rýchla. Nadčasovou farebnosťou a zaujímavým 3D dekorom sa rozhodne nič nepokazilo a budúci obyvatelia domu budú rozhodne spokojní.

Obklad: Keramika Kanjiža Joy
Dlažba: Zalakerámia Amazonas


DVOJDOM - ALŽEBTIN DVOR

Biela farba predstavuje vždy dobrú voľbu - je neutrálna, svetlá, príjemná na pohľad a najmä nadčasová. V kombinácii s výraznými odtieňmi alebo drevom vytvára biela farba dobrý základ, ktorým nič nepokazíte. Pozrite si vizualizácie kúpeľne, kde som skombinovala svetlý obklad s mramorovým dekorom, tmavší drevodekor na skrinkách a výraznú hnedú dlažbu väčších rozmerov.

Obklad: Marazzi Elegance
Dlažba: Marazzi Evolutionmarble


RODINNÝ DOM - ŠENKVICE

Biela farba v interiéri zvyčajne slúži ako neutrálny podklad, ktorý k životu prebúdzajú iné farby. Nič lepšie neohreje biely interiér tak ako drevo. Drevo v sebe ukrýva prirodzené teplo, ktorým nedisponuje ani žiarivá žltá farba. Samozrejme všetko s mierou. Z týchto zásad vznikol tiež návrh rekonštrukcie kúpeľne. Miernymi dispozičnými zmenami vznikol praktický priestor kúpeľne, ktorá v sebe ukrýva aj úložný priestor pre pračku a sušičku. Nechajte sa inšpirovať.

Obklad: Ragno Fantasy
Dlažba: Marazzi


RODINNÝ DOM - BRATISLAVA

Milujete retro? Pozrite si nasledujúci návrh kúpeľne, kde som skombinovala bielu lesklú, drevodekor a veľmi príjemný, nadčasový retro vzor.

Obklad: Marazzi Color Code, Peronda Patchwork charcoal
Dlažba: Marazzi Treverkway


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kúpeľne sú z bytu A. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.

Obklad: Rako Boa, Rako System
Dlažba: ABK ALPES WIDE


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kúpeľne sú z bytu B. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.

Obklad: Rako System,  Peronda Patchwork charcoal
Dlažba: ABK ALPES WIDE


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kúpeľne sú z bytu C. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.

Obklad: Square Memento ICE 
Dlažba: ABK ALPES WIDEVÍKENDOVÝ DOM - ŽARNOVICA

Aj takto môže vyzerať nová kúpeľna v starom vidieckom domčeku. Nechajte sa inšpirovať.

Obklad: Paradyz Ceramika Moli
Dlažba: Peronda Patchwork charcoal