NÁVRHY KUCHYNKÝCH LINIEK - PREHĽAD PRÁC

VÍKENDOVÝ DOM - ŽARNOVICA

Hlavnou úlohou bolo navrhnúť kuchynskú linku vo vidieckom štýle s čo najväčšou pracovnou plochou, primeraným úložným priestorom a zároveň s ohľadom na rozpočet nakoľko ide o víkendový dom majiteľov. Vybavenie kuchynskej linky je veľmi skromné, navrhnuté tak, aby sa rozpočet príliž nenavýšil. Kuchyňa teda obsahuje minimum výsuvov. Aby som zachovala jednotnú líniu, tak čielko pod drezom bolo navrhnuté ako falošné a pre umývačku riadu sú dve spojené čielka. Čielka výsuvov a dvierka sú z fóliovanej MDFky a pracovná doska laminátová.


DVOJDOMY ROVINKA RESIDENCE II - ROVINKA

Základnými prvkami pre návrh interiéru bola výrazná podlaha a dvere v drevodekore, ktoré ako prvé boli vybrané do nadštandardných bytov v projekte Rovinka Residence II. Zároveň bola požiadavka na čiernu kuchynskú linku. Špeciálna povrchová úprava na dvierkach eliminuje nežiaduce odtlačky prstov. Moderný a čistý vzhľad kuchyne podtrhujú subtílne úchytky z brúsenej nereze. Zaujíma vás ako dopadla realizácia? Pozrite si archív TV JOJ - relácia NOVÉ BÝVANIE zo dňa 9.12.2018. Pre viac informácií k projektu navštívte https://rovinkaresidence.sk/.


RODINNÝ DOM - MILOSLAVOV

Návrh kuchynskej linky vo vidieckom štýle. Neutrálnou kombináciou šedej, bielej a drevodekoru sa rozhodne nedá nič pokaziť.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Milujete kone? Tak potom si nezabudnite pozrieť celý návrh tohto interiéru. Kone totiž tvoria jeho neoddeliteľnú súčasť. Obľúbená kombinácia bielej, šedej a drevodekoru je charakteristická aj pre tento interiér. Steny zdobia dekoratívne omietky a nechávajú tak vyniknúť bielej zostave vysokých skríň. Dvere do špajze tvoria tiež súčasť kuchynskej linky a sú šikovne zamaskované medzi vysokými skrinkami. Obľúbený Dub Halifax je použitý aj vo zvyšku interiéru. Minimalistické stropné osvetlenie kuchyne bolo riešené zafrézovaním drážok do sádrokartónu, kam sa  následne ukladal hliníkový profil a LED pás. Výsledkom je elegantný a ničím nenarušený vzhľad interiéru.


BYTOVÝ DOM MENDELSOHN - BRATISLAVA

Zadanie malého praktického bytíku v bytovom dome Mendelsohn mal jasne stanovené pravidlá nielen zo strany investora, ale aj stavby. Interiér mal byť jemný, ženský a praktický. Stavba zas nedovoľovala žiadne zmeny. Návrh kuchyne teda musel byť prispôsobený vývodom, ktoré boli už existujúce... Podlahe v drevodekore, ktorá už tiež bola položená, sa nekonkurovalo ďalším drevodekorom. Nechalo sa jej vyniknúť. Použitím modrej sedačky a farebných doplnkov dostal interiér živý a hravý nádych. Keďže bielou nič nepokazíš, väčšina nábytku bola navrhnutá v tejto farbe. Pre dosiahnutie kontrastu bol použitý dekor pripomínajúci betón. Teším sa na realizáciu.


RODINNÝ DOM - TRNAVA

Biela kuchynská linka je ideálnym základom pre kombináciu ďalších odtieňov a dekorov. Aj v tomto prípade plnila hlavnú rolu nielen v kuchyni, ale aj vo zvyšnom interiéri. Biela v kombinácii s drevodekorom a imitáciou mramora pôsobí harmonicky a nadčasovo. Niet nad jednoduché a čisté línie.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Milujem kombináciu bielej a drevodekora. Asi aj preto väčšina mojich interiérov je ladená v danej "schéme". Inak to nebolo ani v prípade tejto kuchynskej linky, a vlastne aj zvyšku interiéru. Obľúbený dub halifax bol opäť kombinovaný s bielym lesklým povrchom. Dvere do špajze tvoria súčasť zostavy vysokých skríň. Horné skrinky, boli oživené dekorom otočeným o 45°. Vyžiadalo si to síce väčšiu spotrebu materiálu, ale výsledný efekt stál za to! Realizácia splnila moje očakávania.


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kuchyne sú z bytu A. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kuchyne sú z bytu B. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie kuchyne sú z bytu C. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.


BYTOVÝ DOM DÚBRAVY - BRATISLAVA

Malý praktický bytík s malou praktickou kuchynkou, kde je všetko čo potrebujete. Aj takto by sa dal definovať dvojizbový bytík v komplexe Dúbravy. V jednoduchosti je krása a kombinácia bielej a drevodekoru je veľmi nadčasová a svieža. Vhodnými farebnými doplnkami je možné interiér doladiť podľa aktuálnych predstáv a nálad. Pozrite si aj zvyšok interiéru.


DVOJDOMY ROVINKA RESIDENCE II - ROVINKA

Téma bielej kuchyne je hádam nesmrteľná. Jej účinok v domácnosti nemá žiadnu konkurenciu. S bielou sa spája čistota, dodáva silu a posilňuje tvorivosť. Výber bielej kuchynskej linky sa môže  stať jedným z najlepších Vašich rozhodnutí. A tak vznikol návrh kuchynskej linky v projekte dvojdomov Rovinka Residence II.  Pre viac informácií k projektu navštívte https://rovinkaresidence.sk/.