NÁVRHY OBÝVACÍCH IZIEB - PREHĽAD PRÁC

RODINNÝ DOM - TRNAVA

Aj takto môže vyzerať veľkorysé spojenie obývacej izby, jedálne a kuchyne. Svetlé odtiene nijak nechávajú miestnosť vyniknúť. Drevodekor dodáva celému priestoru harmonický tón a v kombinácii s bielou, tmavými akcentmi a zelenou textíliou na sedacej súprave, vytvára príjemné prostredie na posedenie s vašimi priateľmi...


BYTOVÝ DOM MENDELSOHN - BRATISLAVA

Zadanie malého praktického bytíku v bytovom dome Mendelsohn mal jasne stanovené pravidlá nielen zo strany investora, ale aj stavby. Interiér mal byť jemný, ženský a praktický. Stavba zas nedovoľovala žiadne zmeny. Podlahe v drevodekore, ktorá už tiež bola položená, sa nekonkurovalo ďalším drevodekorom. Nechalo sa jej vyniknúť. Použitím modrej sedačky a farebných doplnkov dostal interiér živý a hravý nádych. Keďže bielou nič nepokazíš, väčšina nábytku bola navrhnutá v tejto farbe. Pre dosiahnutie kontrastu bol použitý dekor pripomínajúci betón. Teším sa na realizáciu.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Charakteristickým črtom tohto interiéru sú čisté línie a jemné teplé odtiene. Aby som interiér trošku rozohrala, použila som na skrinkách a dvierkach obľúbený drevodekor. Všimnite si, aké jednoduché geometrické tvary sa dajú jednoducho vytvoriť.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Milujete kone? Tak potom si nezabudnite pozrieť celý návrh tohto interiéru. Kone totiž tvoria jeho neoddeliteľnú súčasť. Obľúbená kombinácia bielej, šedej a drevodekoru je charakteristická aj pre tento interiér. Steny zdobia dekoratívne omietky a výsledkom je elegantný a ničím nenarušený vzhľad interiéru.


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou sú z bytu A. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou sú z bytu B. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.


TROJDOMY ROVINKA PRI HRÁDZI - ROVINKA

Do projektu trojdomov "Rovinka pri hrádzi" som navrovala takmer celý interiér. Nasledujúce vizualizácie obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou sú z bytu C. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým minimalistickým dizajnom a nezabudnite si pozrieť aj zvyšné návrhy v tomto projekte. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku http://rovinkaprihradzi.sk/.