PORADENSTVO - ONLINE DISPOZIČNÉ RIEŠENIE INTERIÉRU

Ideálna dispozícia je tá, ktorá vyhovuje nielen vám, ale aj ostatným rodinným príslušníkom. Nie vždy musí ísť o náročné posúvanie priečok, niekedy stačia aj minimálne zmeny v usporiadaní nábytku a zrazu sa stáva priestor funkčnejším..

Podľa zaslaných podkladov vám vieme online spraviť  návrh dispozičného riešenia a váš nový domov sa stane viac efektívnym. Určíme ako má byť rozmiestnený nábytok v jednotlivých miestnostiach, prakticky rozložíme kuchynské skrinky a spotrebiče, či efektívne rozvrhneme aj tú najmenšiu kúpeľňu. Ak plánujete rekonštrukciu a tým spojené možné rozsiahlejšie zmeny dispozície alebo plánujete stavať, je najideálnejšie zveriť návrh dispozície odborníkovi. Vďaka online poradenstvu sa pokúsime nájsť najideálnejšie možnosti a skrytý potenciál vášho obytného priestoru!

.PRIEBEH PORADENSTVA
1 - Skontaktujeme sa s Vami mailom alebo telefonicky. Na to, aby sme vedeli začať pracovať na projekte budeme potrebovať nasledujúce podklady k pôdorysu:
- popis
- fotografie
- výkresy alebo zameranie jestvujúceho stavu

2- Na základe predošlej komunikácie a zaslaných podkladov vytvoríme 2D pôdorys jestvujúceho stavu, náš návrh v 2 alternatívach.  Výsledkom bude PDF, ktoré vám zašleme na email.

3- Spätná väzba klienta
Po zaslaní PDF čakáme na vaše vyjadrenie a pripomienky k alternatívam. Telefonicky alebo mailom si preberieme vaše otázky či postrehy a vyberiete alternatívu, ktorá sa dopracuje do finálnej verzie.

4- Dopracovanie návrhu do finálnej verzie
Na základe spätnej väzby dopracujeme návrh do finálnej podoby. Výsledkom bude dokument vo formáte PDF a bude obsahovať:
- pôdorys jestvujúceho stavu
- zakótovaný pôdorys nového stavu = prepracovaná finálna alternatíva

3€/ m² (min. 49€) - dodanie 1-2 týždne

  • - zakreslenie jestvujúceho stavu do elektronickej podoby
  • – 2 alternatívy dispozičného riešenia interiéru
  • – 1 prepracovaná finálna alternatíva s kótami
  • – výstup – pôdorysy 2D


PRÍKLAD RIEŠENIA CELKOVEJ DISPOZÍCIE BYTU

ZADANIE

Cieľom zadania bolo spojiť dva byty a vytvoriť tak funkčnú a na mieru šitú dispozíciu bytu pre klienta. Naše výkresy sa realizovali ešte v čase, kedy to stavba dovoľovala, takže bolo málo prvkov, ktoré nás limitovali.

ALTERNATÍVY RIEŠENIA

alt. 1

alt. 2

VÝSLEDOK

Novytvorená dispozicía bytu pozostáva z funkčne oddelenej dennej a nočnej časti. V časti, kde sa nachádzal dvojizbový byt sme vytvorili nočnú časť pozostávajúcu z dvoch detských izieb a spálni. Ku spálni prislúcha štedrý šatník a samostatnou kúpeľňou. Deti majú navrhnutú spoločnú kúpeľňu prístunú z chodby. Zbývalého trojizbového bytu sa vytvorila denná časť pozostávajúca z prevažnej časti z obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou. Pri vstupe sa nachádza hosťovská izba, ktorá bude slúžiť aj ako pracovňa. Malá kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom sa nachádza takmer dobrej nádväznosti k hosťovkej izbe či predsieni.
...
Každá nová dispozícia sa vytvára na mieru pre konkrétneho klienta s ohľadom na jeho požiadavky a životný Štýl.