NÁVRHY SPÁĽNÍ - PREHĽAD PRÁC

BYTOVÝ DOM MENDELSOHN - BRATISLAVA

Jednoduchá farebná schéma kombinujúca bielu, drevodekor, akcentové čaľúnenie a jemné ružové odtiene s geometrickými tvarmi. Aj takto môže vyzerať spálňa s dostatkom úložného miesta navrhnutá na mieru.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Hlavným cieľom návrhu bolo použiť sivé chladné odtiene a priestor využiť na maximum. Aby interiér nepôsobil príliž chladne, rozhodla som sa použiť drevodekor ako zástenu za posteľou. Rovnaký drevodekor sa objaví aj vo zvyšných miestnostiach, takže celý interiér bude pôsobiť kompaktne.


RODINNÝ DOM - ROVINKA

Máte radi skôr teplejšie odtiene? Aj takto môže vyzerať spálňa s použitím bielej, zemitých odtieňov a drevodekoru. Svoje miestečko si tu našla aj praktická komoda so šuflíkmi, či knižnica.BYTOVÝ DOM DÚBRAVY - BRATISLAVA

Jednoduché, ale za to praktické riešenie dovolilo rozdeliť jednoizbák do viacerých obytných zón. Súkromie v spálni aspoň čiastočne zabezpečí zástena na mieru spolu s posuvnými roletkami. Chcete pozerať televízor z postele? Nie je žiadny problém. Priestor vďaka použitým zariaďovacím prvkom pôsobí stále vzdušne a priestranne. A aj napriek "chýbajúcim" m2, tu nájdete dostatok úložného miesta.