KONZULTÁCIE
OSOBNE ALEBO ONLINE

CENA 50€/hod + cestovné náklady
Úhrada zálohy 50€ vopred je podmienkou pre zarezervovanie termínu konzultácie. Každá ďalšia začatá polhodina 50€.

Využite možnosť priblížiť sa k Vášmu vysnívanému interiéru pohodlnejšou a lacnejšou cestou. Nemusíte utrácať tisíce za celú komplexnú dokumentáciu, zaplatíte iba za to, s čím nevyhnutne potrebujete pomôcť.

Ponúkame Vám online alebo osobnú konzultáciu a všetko vybavíme z pohodlia Vašej domácnosti bez toho, aby ste strávili hodiny v rôznych štúdiách so zamestnancami, ktorých práca nebaví.  Ako bonus vieme zabezpečiť komplexné a aktuálne vzorkovníky od rôznych výrobcov stolárskych materiálov (napr. EGGER, KRONOSPAN, DREVANA, AREDO a iní) a v prípade dohody aj iné vzorky a katalógy od našich ďalších dodávateľov (v rámci našich fyzických možností) ako napr. podlahy, obklady, dlažby, textílie na závesy/sedačky, dekoračné omietky, maľovky a pod. Vieme teda priamo vo Vašej domácnosti vybrať všetko od A po Z.

Náš iný uhol pohľadu na vec Vám môže priniesť riešenie, ktoré by Vám možno ani len nenapadlo. Vysvetlíme si rôzne materiálové možnosti a ich cenové kategórie. Stretnutie alebo konzultácia je nezáväzná a naše nápady si môžete zrealizovať sami, alebo nemusíte zrealizovať vôbec.

Našim klientom ponúkame ako bonus zľavy u našich obchodných partnerov dodávajúcich podlahy, obklady, dlažby, sanitu,  svietidlá a mnohé iné.

Termíny voľných konzultácii
Termín si dohodnite prosím vopred prostredníctvom emailu miarch@miarch.sk alebo nás kontaktujte telefonicky 0908 391 485.


ZOPÁR D
ÔLEŽITÝCH INFORMÁCIÍ:

Aké podklady potrebujeme od Vás pred samotnou konzultáciou?

1.  pôdorys priestoru s kótami
2. fotografie priestoru
3. stručný popis Vašich požiadaviek

Trvanie konzultácie
Obvyklé trvanie konzultácii je 1,5 - 2 hod a viac podľa množstva Vašich požiadaviek. Vyhraďte si prosím na konzultáciu dostatok času, aby ste neboli v časovej tiesni a pod tlakom. Naším cieľom je využiť tento čas čo najefektívnejšie. Aby sa na nič nezabudlo, pripravte si dopredu zoznam otázok, ktoré potrebujete s nami prebrať a zašlite nám ich. Rady sa na konzultáciu vopred zodpovedne pripravíme :-) .

Cena za konzultáciu
Cena 50€/hod + cestovné náklady.
Úhrada zálohy 50€ vopred je podmienkou pre zarezervovanie termínu konzultácie. Každá ďalšia začatá polhodina 50€.

Odporúčame
Pre lepšiu a detailnejšiu predstavu o využití Vášho priestoru Vám odporúčame si objednať aj službu návrhu dispozičného riešenia v 2D podoryse.


Tešíme sa na spoluprácu.

mm